Navigace

Profil firmy


Naše společnost byla založena v roce 1996 se zaměřením na poskytování služeb v oblasti ochrany a opravy staveb, se specializací na problematiku hydroizolací, sanací betonových konstrukcí, výškových prací pomocí horolezecké techniky a povrchové ochrany materiálů exteriérů a interiérů. V roce 2004 došlo k transformaci právní formy společnosti na společnost s ručením omezeným.

Po celou dobu naší poměrně dlouhé historie jsme se vždy snažili prezentovat spolehlivostí, jistotou, zkušenostmi, materiálně technickým a dělnickým zázemím a touto cestou máme namířeno rovněž do budoucnosti abychom se stali stabilním partnerem pro své současné i potencionální zákazníky.

Pro opravy a údržby občanských, průmyslových i historických objektů využíváme jak klasické stavební metody a materiály tak pomocí speciálních stavebních prací (injektáže, stěrkové systémy, apod.) využíváme moderní materiály stavební chemie.

Za celou dobu působení na našem i mezinárodním trhu jsme si  získali důvěru řady významných zákazníků jako jsou ŠKODA Auto, MAKRO ČR, Česká správa letišť, Veolia Česká republika, a.s., METRO Slovakia, Arcelor Mittal Ostrava a.s. aj.